یکی از تجهیزاتی که در ساختمان سازی، سوله سازی و بسیاری از بخش های صنعت برای ساخت بنا و یا دسترسی به ارتفاع های بیش از دو متر مورد استفاده قرار می گیرد، لوله و تجهیزات داربستی است. لوله داربستی (Scaffolding Pipe) لوله های درزداری هستند که از ورق های کربن استیل با گرید های ST35 و یا ST37 ساخته می شوند. برای ساخت سازه های داربستی علاوه بر لوله به تجهیزات دیگری به اسم بست داربست نیاز داریم.

در اینجا به معرفی بست داربستی گردون یا بست گردان ۳۶۰ درجه میپردازیم .

بست گردون سکشن

جهت خرید بست گردون با کارشناسان ما در

پارک بست تماس بگیرید.

| خرید بست گردون

مجموعه پارک بست با تولید و توزیع انواع بست داربستی به صورت سبک و سنگین  با مارک های ایران بست و پارک بست آماده خدمت رسانی بدون واسطه به شرکت ها و پیمانکاران فعال می باشد .

بست گردون در پارک بست به صورت القائی تولید شده و با بهترین کیفیت می باشد و آماده رقابت با کالاهای داخلی و خارجی می باشد. برای خرید بست گردون  می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید .

| معرفی بست گردون

بست گردون پارک بست  از چدن داکتیل نشکن تولیدشده است. اجزای آن شامل ۲ برگه، ۱ کنده (دو نیم کنده که با پین به هم متصل می‌شوند) بوده و با ۴ پیچ، ۴ مهره و ۴ واشر فولادی به هم مونتاژ می‌شوند.

بست گردان به شما این امکان را میدهد تا بتوانید داربست فلزی خود را در تمام زوایا بصورت ۳۶۰ درجه نصب کنید و به راحتی میتوانید در پروژه خود زاویه را تغییر دهید. به همین دلیل به این بست ، بست گردان ۳۶۰ درجه نیز می گویند .

| کاربرد های بست گردون

 

بست گردان زمانی در سازه داربستی به ‌کار گرفته می ‌شود که نیاز باشد دو لوله متقاطع روی هم حرکت داشته باشند. برخلاف بست چهار پیچ و بست دوپیچ، بست گردان نیازی به اینکه لوله‌ ها زاویه ۹۰ درجه داشته باشند، ندارد. استفاده از بست گردان یا همان بست ۳۶۰ درجه در صنایع پتروشیمی و پالایشگاه به مراتب بیشتر است

 

| ویژگی های بست داربستی گردون

نکات و ویژگی بست چهار پیچ گردان به شرح زیر می‌باشد:

  • شبیه بست چهار پیچ عمل می‌کند با این تفاوت که این نوع بست انعطاف بیشتری در اتصال لوله‌ها دارد یعنی اینکه قادر است دو لوله در زوایای غیر از قائمه رو به متصل کند.
  •  در سازه‌های خرپایی که به شکل مدور یا سایر شکل‌های نامنظم هندسی است کاربرد دارد.
  • گران‌تر از بست چهار پیچ است.
  • به طور معمول برای اتصال اعضای مهاربند استفاده می‌شود. همچنین برای پیچش تنش لوله‌های
    داربست استفاده می‌شود.

از مزیت بست گردون پارک بست نسبت به سایر بست ها می‌توان به این مورد اشاره کرد که در این بست می‌توان لوله‌ها را در زوایای گوناگون به یکدیگر متصل کرد.

 

جهت اطلاع از لیست قیمت ها و دریافت مشاوره می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

قیمت بست گردون پارک بست

| قیمت بست گردون

قیمت بست گردون و اتصالات داربستی با توجه به نوسانات بازار متغیر است.پارک بست از بزرگترین تامین کننده لوله داربستی و اتصالات آن در تمامی ایران است .جهت سفارش محصول مورد نظر با کارشناسان ما در پارک بست ارتباط برقرار کنید و پس از مشورت محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید.