در واقع لوازم داربست جزئی جداناپذیر از داربست به شمار می‌رود؛ به این دلیل که اتصالاتی که با داربست صورت می‌گیرد با این لوازم انجام می‌شود. کیفیت این لوازم باید طوری باشد که بتواند داربست را به خوبی مهار کند. بسته به نوع داربست موردنیاز از نظر ارتفاع ، تعداد طبقات ، وزن بار و مدت استقرار سازه باید از بست داربستی و لوله مناسب استفاده کرد. یکی از انواع بست داربستی ، بست آهنگیر یا بست H است که در ادامه به ویژگی ها و کاربرد های آن اشاره خواهیم کرد .

سکشن پارک بست

جهت خرید بست آهنگیر با کارشناسان ما در

پارک بست تماس بگیرید.

| خرید بست داربستی آهنگیر

مجموعه پارک بست با تولید و توزیع انواع بست داربستی به صورت سبک و سنگین  با مارک های ایران بست و پارک بست آماده خدمت رسانی بدون واسطه به شرکت ها و پیمانکاران فعال می باشد .

بست آهنگیر در پارک بست به صورت القائی تولید شده و با بهترین کیفیت می باشد و آماده رقابت با کالاهای داخلی و خارجی می باشد. برای خرید بست آهنگیر می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید .

محصولات پارک بست

| بست آهنگیر چیست؟

بست آهنگیر قطعه‌ای است که در ساخت سازه خرپایی داربستی برای ساخت سازه نما کاربرد دارد. بست آهن گیر به این صورت عمل می‌کند که از یک طرف به لوله داربستی و از طرف دیگر به تیر آهن که در ساختمان است متصل می‌شود. بست آهن گیر به دلیل شکلی که دارد به بست H نیز معروف است .

به طور کلی بست آهنگیر پارک بست یکی از المان‌های مهم در برپا سازی داربست‌ها بست ها و اتصالات فلزی هستند که لوله‌های داربستی را در زاویه‌های متفاوت به هم وصل می‌کند و نقش بسزایی در ساخت یک سازه داربستی مقاوم را دارد.

بست اهنگیر

| کاربرد های بست آهنگیر

 بست داربستی آهنگیر برای پیوستن دو لوله داربست طراحی شده است و می‌تواند برای ایجاد طیف متنوعی از ساختارهای ساخت و سازهای مختلف استفاده شود یا از آن به عنوان لوازم جانبی سیستم‌های داربست پیش ساخته استفاده شود.

| جنس بست آهنگیر پارک بست  چیست؟

بست داربستی آهنگیر از جنس چدن داکتیل و صد در صد نشکن می باشد . بست تیرآهنی با ابعاد استاندارد قابلیت استفاده در پروژه های پتروشیمی و پالایشگاهی جهت نصب داربست فلزی را دارد . در توضیح بستن بست تیرآهنی یا بست آهنگیر قسمت بالایی بست ، لوله داربستی را گرفته و قسمت پایین بست تیرآهنی ، ورق نبشی ناودانی را می گیرد. . وزن این نوع بست ۱/۳۵۰ کیلو گرم می باشد.

جهت اطلاع از لیست قیمت ها و دریافت مشاوره می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

قیمت بست داربستی

| قیمت بست داربستی آهنگیر

قیمت بست آهنگیر و اتصالات داربستی با توجه به نوسانات بازار متغیر است.پارک بست از بزرگترین تامین کننده لوله داربستی و اتصالات آن در تمامی ایران است .جهت سفارش محصول مورد نظر با کارشناسان ما در پارک بست ارتباط برقرار کنید و پس از مشورت محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید.