در اکثر مواقع برای نماکاری یک ساختمان و یا در صنایع مختلف برای دسترسی به ارتفاع‌های بالا، از داربست‌ها کمک می‌گیرند. برای این‌که داربست‌ در کنار یکدیگر قرار بگیرند و محکم شوند، از انواع مختلف بست‌ها استفاده می‌کنند . بست داربست در انواع مختلفی تولید می ‌شود تا بتواند برای قسمت‌ های مختلف داربست مورد استفاده قرار گیرد. بست ‌‌ها نمی‌ توانند به جای هم استفاده شوند، زیرا پیامدهای سنگینی برای کارگران و حتی مردم عادی به دنبال خواهد داشت. پس لازم است تا موارد کاربرد و ویژگی های هریک از بست های داربستی را بدانید تا بتوانید در جای مناسب از آن ها استفاده کنید .

یکی از پرمصرف‌ترین بست دارست ، بست دو پیچ سبک است. به طور خلاصه زمانی که لازم باشد لوله‌های داربست را به‌صورت تقاطعی به یکدیگر وصل کنند، بست دو پیچ نیاز می‌شود.

سکشن بست دو پیچ

جهت خرید بست دو پیچ با کارشناسان ما در

پارک بست تماس بگیرید.

| خرید بست دو پیچ

مجموعه پارک بست با تولید و توزیع انواع بست داربستی به صورت سبک و سنگین  با مارک های ایران بست و پارک بست آماده خدمت رسانی بدون واسطه به شرکت ها و پیمانکاران فعال می باشد .

بست دوپیچ در پارک بست به صورت القائی تولید شده و با بهترین کیفیت می باشد و آماده رقابت با کالاهای داخلی و خارجی می باشد. برای خرید بست دوپیچ می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید .

| معرفی بست دو پیچ

بست دوپیچ پارک بست یکی از انواع بست داربست فلزی است که به منظور اتصال لوله‌ ها به شکل تقاطعی به ‌کار گرفته می ‌شود. همان ‌طور که از نام این مدل بست‌ پیدا است، برای اتصال به لوله فقط به دو پیچ احتیاج می‌ باشد، ضمن اینکه نصب آن نسبت به سایر بست ‌های داربست، مدت زمان کمتری را از اجراکننده می ‌گیرد‌. به دلیل سرعت بالای نصب و اجرای بست دو پیچ، این مدل کاربرد بیشتری نیز دارد.

در صورتی که این نوع بست از داکتیل نشکن ساخته‌ شده باشد، حدودا ۱۴۰۰ گرم وزن خواهد داشت.

 

| کاربرد های بست دو پیچ

 

به دلیل این‌که نصب بست‌های دو پیچ بسیار راحت‌ است و به سرعت انجام می گیرد ، موارد استفاده زیادی دارد. زمانی که اتصال دو لبه لوله با زاویه ۹۰ درجه و به‌صورت متقاطع مد نظر باشد، از بست‌های دو پیچ استفاده می‌کنند. اگر سرعت اجرای پروژه اهمیت داشته باشد و بخواهند نصب داربست سریع‌تر انجام شود، از این نوع بست‌ها کمک گرفته می‌شود؛ زیرا برای بستن آن‌ها تنها به دو پیچ نیاز است و ایمنی بالایی نیز دارند. همچنین این نوع بست داربست در ارتفاعات برای این‌که نمای ساختمان را تمیز کنند، به‌عنوان دست‌آویز یا دستگیره کاربرد دارند.

 

| ویژگی و جنس بست دو پیچ

جنس این بست از فولاد با درصد کربن بالا که چدن نامیده می‌شود می‌باشد. دلیل اینکه از چدن استفاده می‌شود این است که در محل اتصالات دو لوله که مرکز تجمع تنش می‌باشد اتصال باید شکل پذیری بالا داشته باشد که بتواند در مقابل فشار یا خمش یا پیچش ایجاد شده بتواند مقاومت کند و نشکند.

  •  حد مجاز بار سرویس دهی kN ۶٫۲۵ است و در برابر لغزش قادر است گشتاوری حدود ۵۴ نیوتن متر را تحمل کند.
  •  می‌تواند برای مقاومت در برابر کشش یا بارهای فشاری استفاده شود.

بست دو پیچ حاوی ۲ عدد پیچ ، ۲ عدد مهره و ۲ عدد واشر بوده و دارای زاویه گردشی ۹۰ درجه می باشد .

 

جهت اطلاع از لیست قیمت ها و دریافت مشاوره می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

قیمت بست دو پیچ

| قیمت بست دو پیچ

قیمت بست دو پیچ و اتصالات داربستی با توجه به نوسانات بازار متغیر است.پارک بست از بزرگترین تامین کننده لوله داربستی و اتصالات آن در تمامی ایران است .جهت سفارش محصول مورد نظر با کارشناسان ما در پارک بست ارتباط برقرار کنید و پس از مشورت محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید.