داربست یکی از مهم ‌ترین تجهیزات در ساختمان ‌سازی، سوله‌ سازی و مواردی از این قبیل است که برای دسترسی به ارتفاعات بالای دو متر به هنگام ساخت بنا از آن بهره گرفته می ‌شود. برای ساخت سازه داربست به لوله داربستی و بست داربست نیاز است. در این نوع سازه کمکی، لوله ‌های داربست توسط بست به هم متصل و محکم می ‌شوند‌. بست داربست نباید خوردگی، زنگ ‌زدگی، شکستگی و یا ساییدگی داشته باشد تا سازه داربست ایمنی لازم را برای کارگران فراهم کند.

یکی از انواع بست داربستی ، بست قائم یا تک پیچ است که در ادامه به بررسی این محصول می پردازیم .

سکشن بست قائم

جهت خرید بست قائم با کارشناسان ما در

پارک بست تماس بگیرید.

| خرید بست قائم

مجموعه پارک بست با تولید و توزیع انواع بست داربستی به صورت سبک و سنگین  با مارک های ایران بست و پارک بست آماده خدمت رسانی بدون واسطه به شرکت ها و پیمانکاران فعال می باشد .

بست قائم در پارک بست به صورت القائی تولید شده و با بهترین کیفیت می باشد و آماده رقابت با کالاهای داخلی و خارجی می باشد. برای خرید بست قائم می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید .

محصولات پارک بست

| بست قائم یا تک پیچ چیست؟

برای بستن و محکم کردن لوله‌ های داربستی که تحت فشار زیاد نیست و همچنین سطوحی که تنها برای قرار دادن پوشش ساخته می ‌شوند مثل گلخانه، نمایشگاه، تکایا و غیره، از بست تک پیچ بهره گرفته می ‌شود. این نوع بست داربست دامنه کاربرد کم ‌تری نسبت به سایر بست ‌ها دارد. تنها زمانی از بست تک پیچ استفاده می‌ شود که اطمینان حاصل گردد فشار زیادی قرار نیست بر روی آن‌ ها اعمال شود. برای ساخت این مدل بست داربست به چهار قسمت ناودانی تهیه ‌شده از ورق ۴ میلی ‌متر، بغلی تهیه ‌شده از ورق ۴ میلی ‌متر، پیچ چشمی، مهره ۱٫۲، واشر ۱۲ و پرچ نیاز خواهد بود.

بست تک پیچ

| کاربرد های بست قائم

بست تک پیچ یا قائم پارک بست برای پوشاندن سقف، تمیز کردن نمای ساختمان به عنوان دستگیره و همچنین در مکان‌های سرپوشیده برای جلوگیری از سوراخ شدن سقف استفاده می‌شود.

 

| جنس و انواع بست قائم پارک بست  چیست؟

بست داربست تک پیچ (قائم) معمولاً از جنس چدن داکتیل تولید می‌ شود و با وزن ۱۳۰۰ الی ۱۶۵۰ گرم به بازار عرضه می‌ گردد. البته امکان سفارش دادن این محصول در سایزها و اندازه‌ های مختلف نیز وجود دارد. بست قائم پارک بست شامل دو مدل می شود ، بست تک پیچ سایز بزرگ که در مورد آن توضیح دادیم و بست تک پیچ سایز کوچک که در ادامه به آن می پیردازیم.

54

 بست تک پیچ سایز کوچک

این مدل نیز همانند بست تک پیچ معمولی است ولی در سایر کوچک ‌تر عرضه می ‌شود و برای بستن لوله ‌های داربست سایز کوچک مورد استفاده قرار می‌ گیرد. همچنین از این نوع بست داربست نیز می ‌توان برای ساخت داربست ساختمانی، اسکلت گلخانه فلزی، غرفه، نمایشگاه موقت، هیئت و تکیه استفاده کرد. نکته مهم راجع به بست تک پیچ سایز کوچک این است که برای قسمت ‌هایی از داربست استفاده می ‌گردد که فشار زیادی به آن وارد نمی ‌شود. مواد اولیه ساخت این نوع بست داربست شامل چهار قسمت ناودانی تهیه‌ شده از ورق ۴ میلی‌ متر، بغلی تهیه ‌شده از ورق ۳ میلی ‌متر، مهره ۱٫۲، پیچ چشمی، واشر ۱۲ و پرچ است.

جهت اطلاع از لیست قیمت ها و دریافت مشاوره می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

https __specials-images.forbesimg.com_imageserve_470762970_0x0

| قیمت بست قائم

قیمت بست قائم و اتصالات داربستی با توجه به نوسانات بازار متغیر است.پارک بست از بزرگترین تامین کننده لوله داربستی و اتصالات آن در تمامی ایران است .جهت سفارش محصول مورد نظر با کارشناسان ما در پارک بست ارتباط برقرار کنید و پس از مشورت محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید.